" Rychlé a snadné řešení aktuálního finančního problému nebo náhlého nedostatku peněz před výplatou. Celý proces je jednoduchý a nezabere více než 15 minut! "

Jednoduše

Blesková půjčka Vám nabízí možnost drobné krátkodobé nebankovní půjčky na pevně stanovenou dobu. Nemusíte nikam chodit a pokud jste naším novým klientem, pak si můžete zažádat o půjčku do výše 8500 Kč. Blesková půjčka Vám tak poskytuje snadnou finanční pomoc před výplatou.

Rychle

Vyberte si kolik a na jak dlouho potřebujete půjčit. Okamžitě máte přehled, kolik Vás půjčka bude stát. Zadáním základních osobních údajů si vytvoříte přístup do našeho systému, který Vám umožní náhled na aktuální půjčku, možnost jejího prodloužení nebo podání žádosti o další půjčku. V průběhu registrace budeme s Vámi v online kontaktu, telefonicky a mailem.

Bezpečně

Nevoláte na žádná placená čísla, žádné placené linky začínající 900 ani žádné drahé SMS zprávy. Vše je absolutně transparentní a víte přesně kolik celkem zaplatíte. Stačí pouze vyplnit on-line formulář. Půjčku si můžete nastavit přesně na míru kdykoliv online 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Získejte bleskovou půjčku

  • Vyberte si potřebnou částku a dobu splácení. Spočítaná částka je již konečná.


  • Získejte půjčku rychle, bez zbytečné byrokracie!


  • Vyplňte a odešlete formulář. Okamžitě začne probíhat Vaše registrace a vyřizování půjčky. V průběhu vyřizování Vás budeme kontaktovat telefonicky či emailem, překontrolujte proto prosím pečlivě Vaše kontaktní údaje.


  • Po úspěšné registraci budete moci později kdykoliv požádat o další půjčku, přičemž opakované vyřízení Vaší nové žádosti bude ještě jednodušší a rychlejší.


  • Váš online formulář je připraven zde  • Mohlo by Vás zajímat