" Potřebujete drobnou krátkodobou finanční pomoc? Nikam nechoďte, malou půjčku si sjednáte během chvilky jednoduše a z pohodlí Vašeho domova s Kredito24! "

Jednoduše

Drobná SMS půjčka na krátkou dobu, nebo někdy též nazývaná Finská půjčka, je nejjednodušším řešením náhlého aktuálního finančního problému. Půjčku Kredito24 poskytuje spolehlivá společnost Kreditech Česká republika s.r.o.

Rychle

Rychlá perfektní půjčka je určena všem, kteří si bleskově potřebují na krátkou dobu půjčit menší finanční obnos. O půjčku po schválení žádosti můžete kdykoliv později v případě potřeby zažádat znovu. Peníze máte na účtu většinou ještě tentýž den.

Bezpečně

Nevoláte na žádné placené telefonní čísla. Vše je transparentní a jasné. Nikdy u nás neplatíte žádné poplatky předem a doporučujeme se vyhnout společnostem, které to po Vás vyžadují. Po poskytnutí SMS půjčky Vám bude vždy zasláno písemné vyúčtování, kde zjistíte veškeré údaje potřebné pro splacení půjčky. • Vyplňte formulář s žádostí o bleskovou Kredito24 půjčku právě teď

 • Okamžitě Vás budeme během krátké doby kontaktovat, dbejte tedy na správnost kontaktních údajů ve formuláři

 • Nepotřebujete žádnou osobní schůzku či nějaké doklady předem, stačí občanský průkaz

 • Jakmile bude Vaše žádost o půjčku schválena, peněžní částka bude poukázána na Váš bankovní účet do několika minut

 •  
      Půjčka je absolutně diskrétní. Nepožadujeme žádné zbytečné doklady. Proto vám napoprvé půjčíme maximálně 8500 Kč na Vámi zvolenou dobu. Klientům, kteří své půjčky bezproblémově splácí, opakovaně půjčíme až 20000Kč okamžitě v průběhu několika minut od požádání.

  Potřebujete více informací o půjčce? Pokračujte zde.
   


  Mohlo by Vás také zajímat